جمعه 26 مهر 1398 18 صفر 1441 Friday 18 October 2019

.

.

اولین جلسه کمیته امور بانوان، در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
1398/05/01

اولین جلسه کمیته امور بانوان، در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی

اولین جلسه کمیته امور بانوان در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به ریاست مدیر کل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار شد.

اولین جلسه کمیته امور بانوان در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی،در 31تیرماه،  با حضور شهین کربلایی مدیر کل امور بانوان مجمع تقریب، و جمعی از اعضای این کمیته از بانوان فرهیخته و اساتید دانشگاه برگزار شد.

اعضای جلسه، پیرامون برنامه کمیته امور بانوان در سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی و وظایف و اقدامات این کمیته در کنفرانس، بحث و تبادل نظر کردند.

از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه، برپایی نمایشگاه علمی مخصوص فعالیتهای بانوان، تهیه زمان بندی گفتگوها و نشستهای خبری مرتبط با کنفرانس، فعالیتهای کمیته های مختلف اعم از کمیته علمی، رسانه و ... بود.

همچنین از جمله پیشنهادات مطرح شده در این نشست، برپایی غرفه دانشگاه ها و مراکز علمی و غرفه های کار آفرینی و تشکلهای قرآنی در حاشیه کنفرانس وحدت، جریان سازی همه جانبه در حوزه تقریب، برجسته سازی فعالیتهای تقریبی زنان کشورهای اسلامی، تأکید بر استفاده هرچه بیشتر از ظرفیت فضای مجازی، نشان دادن نقش زنان در تمدن اسلامی و ... بود.

 

0 نظر