جمعه 4 بهمن 1398 28 جمادی‌الاول 1441 Friday 24 January 2020

.

.

عیادت مدیر کل محترم امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با جانباز اهل سنت
1396/11/04

عیادت مدیر کل محترم امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با جانباز اهل سنت

مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و هیات همراه ظهر چهارشنبه با حضور در روستای «قرهسو» بندر ترکمن با جانباز 70 درصد اهل سنت«عبدالله اونق» و خانواده اش دیدار و گفتگو کردند و از فداکاری های جانباز فداکار و همسر پرستارشان تقدیر و تشکر کردند.

خانم دکتر شریعتی در این دیدار با اشاره به جایگاه بالای شهداء و جانبازان در دین مبین اسلام، فرمودند: شما شهدای زنده اجر و قرب بالایی نزد پروردگار عالمیان دارید و بر این درجه باید به خود ببالید.

به گفته وی؛ خدمات جانبازان عزیز باقیات الصالحات عظیمی برای خودشان و خانواده هایشان خواهد بود.

و نیز فرمودند: مسئولان قدر این عزیزان را بدانند و از ارائه خدماتی که نیاز آنها و خانواده هایشان است دریغ نکنند.

 جناب عبدلله اونق ابراز خوشحالی فرمودند و از این که همچنان به یاد جانبازان هستند و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی این دیدار را فراهم کردند تشکر و قدردانی نمودند ؛

فرزند جانباز، از سختی ها و مشکلات زندگی شان به مشکلاتی اشاره کردندو فرمودند از بیکاری رنج می برند علی رغم این که خیلی به دنبال پیدا کردن کار بودند ولی متأسفانه هنوز موفق نشدند مشغول به کار شوند.

سرکار خانم دکتر شریعتی از مسئول محترم بنیاد شهید درخواست نمودند توجه خاصی به خانواده های محترم جانبازان و شهدا داشته باشند و در رفع مشکلات و سختی های آنان کوشا باشند .

در انتها سرکار خانم دکتر شریعتی هدایایی را از جمله یک جلد قرآن کریم و سجاده نماز و یک کارت هدیه به این خانواده محترم تقدیم نمودند.

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها