جمعه 4 بهمن 1398 28 جمادی‌الاول 1441 Friday 24 January 2020

.

.

دیدار مدیرکل امور بانوان با خانواده ی محترم جانباز شهیدحمزه ای
1396/11/03

دیدار مدیرکل امور بانوان با خانواده ی محترم جانباز شهیدحمزه ای

 سرکار خانم دکتر شریعتی، مدیر کل محترم امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به مناسبت روز پرستار با خانواده شهید حاج حبیب حمزه ای در روستای محمد آباد گرگان دیدار کردند.

در این دیدار دیگر مسئولین از بانوان استان گلستان، مدیرکل محترم امور بانوان را در این دیدار همراهی نمودند و با استقبال گرم و صمیمی خانواده ی محترم شهید رو به رو گشتند. 

در این دیدار سرکار خانم دکتر شریعتی از همت پرستاری همسران جانبازان به ویژه از زحمات همسر محترم جانبار شهید حاج حبیب حمزه ای تقدیر و تشکر نمودند.

و نیز فرمودند: همسران جانباز، باید همواره پرستاری جانباز را عهده دار باشند، تا آن جایی که ممکن است خود نیز به دلیل کار طاقت فرسا، دچار خستگی و بیماری شوند؛ اما باز هم از وظایفی که عهده دار شده اند و زحماتی که بر دوش گرفته اند، چیزی کم نمی شود.

پرستاری کردن از بیمار در هر زمان و مکانی امری مقدس است و اولیای دین اجر و ثواب های بی شماری را برشمردند که شامل حال پرستاران می شود.

خانم دکتر شریعتی  با اذعان بر ارزش بالای پرستاری کردن از فرد جانبازی که جان خود را در طبق اخلاص گذارده و برای دفاع از آب و خاک سرزمین اسلامی خویش در راه خدا قدم در میدان رزم نهاده، فرمودند: همسران این عزیزان که گاهی به دلیل مراقبت از جانباز مجبور به ترک خواب و استراحت شبانه هستند، در پیشگاه خداوند مقام والایی دارند.

به گفته ی همسر محترم شهید حمزه ای این جانباز ۷۰درصدی شهید حبیب حمزه‌ای، در عملیات والفجر۶ دچار ضایعه نخاع شده و شنبه سی‌ام دی‌ماه سال جاری حین انجام معالجات در بیمارستان فلسفی گرگان به شهادت رسید، و از شرایط بسیار سخت پرستاری و روحیه بسیار قوی و اخلاق بسیار خوش شهید مطالبی را نقل کردند و از این که از طرف مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی این دیدار صورت گرفته و به یاد شهدا و خانواده های معظم آنها هستند، تشکر و قدردانی کردند .

لازم به یادآوری است خدمت این خانواده ی شهید سبد گلی تقدیم گردید.

  

 

 

 

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها