چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 18 شعبان 1440 Wednesday 24 April 2019

.

.

جلسه و نشست سرکار خانم دکتر شریعتی با  معاونت محترم سیاسی استاندار ارومیه
1397/05/18

جلسه و نشست سرکار خانم دکتر شریعتی با معاونت محترم سیاسی استاندار ارومیه

در این جلسه سرکار خانم دکتر شریعتی مدیرکل امور بانوان و جناب آقای رادفر معاون محترم سیاسی ارومیه و نیز دیگر مسئولین محترم استان سرکار خانم تاجفر مشاور محترم استاندار و مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان غربی و سرکار خانم پور حیدر مدیر محترم حوزه علمیه خواهران ارومیه و از بانوان فعال فرهنگی و اجتماعی حضور داشتند.

در این نشست ابتدا جناب رادفر معاون محترم امور سیاسی استاندار ارومیه خیر مقدمی را خدمت سرکار خانم دکتر شریعتی  مدیرکل امور بانوان داشتند و سپس گزارشی از فعالیت های استانداری و از تعداد جمعیت اهل سنت و از همزیستی مسالمت آمیز آنان با شیعیان ساکن استان و نیز گزارشی ازفعالیت و مشاغل مردم استان آذربایجان خدمت خانم دکتر شریعتی داشتند و درخواست تعامل و همکاری با مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی داشتند و سرکار خانم دکتر شریعتی نیز تشکر و قدردانی بابت مهمان نوازی و گزارشی که از استان نمودند، داشتند. سرکار خانم دکتر شریعتی در رابطه با فعالیتهای تقریبی امور بانوان در استانهای مرزی و نیز تشکیل کارگاه های آموزشی تقریبی نیز گزارشاتی را اراِئه نمودند . 

لازم به ذکر است بنا بود استاندار محترم جلسه و نشست با سرکار خانم دکتر شریعتی  داشته باشند ولی به دلیل آن که استاندار کسالت داشتند و به تازگی عمل جراحی انجام دادند این نشست کنسل شد و نشست با معاون محترم سیاسی ایشان برگزار گردید.

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها