جمعه 4 بهمن 1398 28 جمادی‌الاول 1441 Friday 24 January 2020

.

.

دیدار مدیرکل محترم امور بانوان  با امام جمعه محترم اهل سنت جناب  مولوی فاروقی
1397/07/29

دیدار مدیرکل محترم امور بانوان با امام جمعه محترم اهل سنت جناب مولوی فاروقی

سر کار خانم دکتر شریعتی   در سفر به  استان  خراسان جنوبی ، نشست و دیدار با امام جمعه محترم اهل سنت جناب  مولوی فاروقی و نیز نشست  با  علما و اساتید  اهل سنت  استان  خراسان جنوبی   در بیرجند داشتند . 

سر کار خانم دکتر شریعتی مدیر کل محترم  امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  در سفر به  استان  خراسان جنوبی ، صبح روز سه شنبه  24 مهرماه، نشست و دیدار با امام جمعه محترم اهل سنت جناب  مولوی فاروقی و نیز نشست  با  علما و اساتید  اهل سنت  استان  خراسان جنوبی داشتند .  این نشست در حوزه علمیه  الصدیق بیرجند صورت گرفت . 

قسمتی  کوتاه از بیانات خانم دکتر شریعتی  : همبستگی و عظمت و ارایه طریق و رهبری های فرزانه و مدبرانه مقام عظمی ولایت تاکنون موجب موفقیت ایران اسلامی بوده است.نکته ای که همیشه تاکید داریم این است که همه ما بتوانیم عمل کننده به آیه شریفه «واعتصموا به حبل الله.....»باشیم. ما باید بتوانیم در مسیر صراط مستقیم و تکامل جهان اسلام هرکدام باهم متحد باشیم.

من از مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به خدمت آمده ام و سلام حضرت آیت الله اراکی را برای تمام مسلمانان استان خراسان جنوبی آورده ام  و این سلام نمادی از اتحاد و وحدت کلمه است برای پیشبرد انقلاب اسلامی ایران. مجمع جهانی تقریب مذاهب آمادگی دارد تا همراه  شما بزرگواران طی طریق نماید. بزرگواران!امروز جهان اسلام  زمینه بیداری مسلمانان  است..... اگر امروز می بینیم به هر دلیلی آمریکای جنایتکار برای به زمین زدن ایران اسلامی تلاش میکند بدانیم که خوابش آ شفته شده است و آرامشش سلب.

در انتها خانم دکتر پیامی برای طلاب و دانشجویان اهل سنت داشتند با این مضمون که:«ای طلاب و دانشجویان عزیز!بیایید برای تحکیم وحدت سنگ تمام بگذاریم».

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها