جمعه 4 بهمن 1398 28 جمادی‌الاول 1441 Friday 24 January 2020

.

.

نشست خبری خبرگزاری تقریب مذاهب اسلامی با سرکار خانم دکتر شریعتی مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی
1397/08/15

نشست خبری خبرگزاری تقریب مذاهب اسلامی با سرکار خانم دکتر شریعتی مدیرکل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

اداره کل امور بانوان مجمع تقریب برای کنفرانس وحدت سال جاری، جهت برگزاری نشستهای تخصصی از بانوان فعال تقریبی داخلی و بین المللی دعوت به عمل آورده است.

 اداره کل امور بانوان مجمع تقریب، ضمن ارتباط گیری با مراکز و مؤسسات اسلامی و فرهنگی، بانوان فعال در زمینه مقاومت و ضد صهیونیستی را شناسایی و از آنها برای حضور در کنفرانس وحدت سال جاری دعوت به عمل آورده است.

بانوان تقریبی خارجی که برای حضور در کنفرانس امسال دعوت شده‌اند، از کشورهایی چون، ایتالیا، کنگو، ترکیه، چین، اندونزی، پاکستان، عراق، آرژانتین، آلبانی، آذربایجان، تایلند، لبنان، تانزانیا، عراق، فلسطین، انگلستان و بنگلادش هستند.

بانوان فعال تقریبی و بانوان فرهیخته و اثر گذار از استانهای داخل کشور نیز برای حضور در این کنفرانس دعوت شده‌اند و قرار است، نشستهای متفاوتی با حضور بانوان میهمان داخلی و خارجی در کنفرانس امسال برگزار شود.

با توجه به محوریت کنفرانس وحدت سال جاری که درباره مسأله قدس است؛ اداره کل امور بانوان همچنین درنظر دارد تا نمایشگاهی با موضوع مقاومت و فلسطین در هتل آزادی محل برگزاری سی و دومین کنفرانس وحدت برگزار کند. 

یکی دیگر  از برنامه های امور بانوان در کنفرانس وحدت امسال، نشست تقریبی مختص بانوان خارجی و داخلی با موضوع تأکید بر «وحدت و همدلی مسلمانان در شرایط بین المللی» و «نقش مجمع تقریب مذاهب اسلامی در تحکیم وحدت» است که در این نشست "خانم دکتر عفت شریعتی" مدیرکل امور بانوان و مشاور دبیر کل مجمع تقریب سخنرانی خواهد کرد.

 سی و دومین کنفرانس وحدت از سوم تا پنجم آذر ماه با موضوع «قدس، محور وحدت امت» و با حضور نخبگان، فرهیختگان و فعالان تقریبی داخلی و خارجی در تهران برگزار می شود.

مراسم افتتاحیه این کنفرانس در سالن اجلاس سران، کمیسونهای تخصصی آن در هتل آزادی و مراسم اختتامیه در سالن همایشهای صدا و سیما برگزار خواهد شد.

منبع:خبرگزاری تقریب

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها