جمعه 4 بهمن 1398 28 جمادی‌الاول 1441 Friday 24 January 2020

.

.

مشکات نور زهره زهراست
1397/05/23

مشکات نور زهره زهراست

مراسم «مشکات نور زهره زهراست»

در حوزه ی علمیه حضرت نرجس خاتون « سلام اللّه علیها » در شهرستان قنوات از توابع استان قم برگزار شد.

22 مرداد ماه97 

 این مراسم را اداره کل امور بانوان  مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در روز اول ماه پر برکت ذی الحجه که در این روز فرخنده، حضرت علی (علیه السلام) با برترین بانوی جهان پیمان عشق  و محبت بست و خداوند متعال، والاترین فرستاده خویش را بر این پیمان گواه گرفت، برگزار نمود.

برکت ازدواج حضرت علی (علیه السلام)  و حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، عمری به گستردگی آفتاب دارد، هم‏چنان که یاد و نام آن در تاریخ برای همیشه ماندگار شد.

 با توجه به نشست هایی که در شهر مقدس قم، بنا به فرمایش دبیرکل محترم حضرت آیت الله اراکی در شهر قم برگزار گردید، پیشنهاد شد، حوزه های علمیه که در استان قم و نیز دانشگاه ها ارتباط و هماهنگی را با اداره کل امور بانوان برقرار نمایند.

یکی از حوزه های علمیه ای که مدنظر حضرت آیت الله اراکی بوده است حوزه علمیه نرجس خاتون سلام الله علیها در شهرستان قنوات از توابع قم می باشد.

اداره کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با مشارکت حوزه علمیه نرجس خاتون سلام الله علیها  این برنامه «مشکات نور زهره زهراست» را به مناسبت جشن پر خیر و برکت ازدواج حضرت علی (علیه السلام) و حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)  روز دوشنبه 22 مرداد ماه در حوزه علمیه حضرت نرجس خاتون (سلام الله علیها) در شهرستان قنوات برگزار نمود. 

 

  

  

  

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها