شنبه 23 آذر 1398 16 ربیع‌الثانی 1441 Saturday 14 December 2019

.

.

مولوی نذیر احمد سلامی : خاطره ۹ دی در ذهن دشمن عامل بازدارنده‌ای است که هیچ قدرت و نیرویی نمی‌تواند مردم را از نظام دلسرد کند.
1397/10/10

مولوی نذیر احمد سلامی : خاطره ۹ دی در ذهن دشمن عامل بازدارنده‌ای است که هیچ قدرت و نیرویی نمی‌تواند مردم را از نظام دلسرد کند.

نماینده محترم  اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری فرمودند : ۹ دی روز تثبیت جریان انقلاب و همچنین به درستی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است.

نماینده  محترم اهل سنت مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:  حماسه ۹ دی یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی است که در جریان آن اقتدار ملت ایران بیش از پیش به همگان ثابت شد.

 

 جناب مولوی نذیر احمد سلامی با تاکید بر اینکه دشمن هرگز دست از دشمنی های خود بر نمی دارد،  در ادامه  فرمودند: دشمنان همواره سعی دارند تا با ترفندهای مختلف بین نظام و مردم فاصله ایجاد کند تا از این طریق بتواند به اهداف شوم خود برسد.

 

اما به لطف پروردگار مردم با بصیرت ایران اسلامی همیشه با درایت و راهنمایی های رهبر معظم انقلاب و با حضور پر شور و اتحاد و یکدلی این توطئه ها را خنثی کرده اند.

 

  جناب مولوی نذیر احمد سلامی  فرمودند به راستی که مردم ایران در ۹ دی انقلابی دیگر برپا کردند و تقریبا می‌توان گفت این حماسه در تاریخ انقلاب ایران بی نظیر است.

 

وی با بیان اینکه انتخابات بهانه بود و فتنه‌گران در سال ۸۸ اصل نظام و اتحاد مردم را هدف قرار داده‌بودند، تصریح کردند: خاطره ۹ دی در ذهن دشمن عامل بازدارنده‌ای است که هیچ قدرت و نیرویی نمی‌تواند مردم را از نظام دلسرد کند.

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها