شنبه 28 دي 1398 22 جمادی‌الاول 1441 Saturday 18 January 2020

.

.

جشن تقریبی آفتاب هشتم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در قم برگزار شد
1398/04/24

جشن تقریبی آفتاب هشتم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام در قم برگزار شد

مراسم جشنی تقریبی توسط اداره کل امور بانوان با مشارکت موسسه آموزش عالی بنت الهدی در شهر مقدس قم در روز یکشنبه 23 تیرماه  برگزار گردید.

 این مراسم تقریبی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم  و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و در ادامه سرکار خانم دکتر کربلایی مدیرکل محترم امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام با سعادت میلاد علی بن موسی الرضا علیه السلام و خوش آمدگویی خدمت حضار و اساتید محترم حاضر در جلسه بیاناتی را در مورد معرفی و عملکرد اداره کل امور بانوان و درخواست همکاری و ارتباط گیری از استاتید و فرهیختگان با اداره کل را داشتند.

در ادامه جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ابوالقاسم دولابی سخنرانی را پیرامون میلاد آفتاب هشتم علی بن موسی الرضا علیه السلام و بیان مباحث تقریبی از زبان حضرت رضا علیه السلام را داشتند.

و در انتها گروه تواشیح بین المللی خواهران، تواشیح زیبایی را در مدح امام رضا علیه السلام اجرا نمودند.

لازم به ذکر است اداره کل امور بانوان پس از برگزاری مراسم تقریبی آفتاب هشتم ، نشستی را با ریاست محترم موسسه آموزش عالی بنت الهدی  حجت الاسلام و المسلمین  حاج آقای کاویانی  در دفتر ایشان داشتند و هم چنین از آثار علمی دانشجویان در کتابخانه موسسه آموزش عالی بنت الهدی دیدار نمودند.

و  در ادامه، اداره کل امور بانوان  دیدار و نشستی با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ابوالحسینی سرپرست محترم معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و قائم مقام پژوهشگاه مطالعات تقریبی  در قم داشته و نیز به اتفاق دیداری از کتابخانه پژوهشگاه مطالعات تقریبی داشتند.

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها