شنبه 28 دي 1398 22 جمادی‌الاول 1441 Saturday 18 January 2020

.

.

چکیده بیانات مدیرکل امور بانوان سرکار خانم دکتر کربلایی در نشست تقریبی بانوان به مناسبت دهه کرامت
1398/04/16

چکیده بیانات مدیرکل امور بانوان سرکار خانم دکتر کربلایی در نشست تقریبی بانوان به مناسبت دهه کرامت

اداره کل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی، نشستی صمیمانه به مناسبت دهه کرامت در 15 تیرماه در محل سالن همایشهای دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار نمود.

 

مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  ، در این نشست ضمن تبریک به مناسبت ایام دهه کرامت و خوش‌آمد گویی به میهمانان، به تشریح فعالیتهای مجمع تقریب مذاهب از جمله کنفرانس وحدت پرداخت و تاریخچه ای از این نهاد وحدتگرا و بخشهای مختلف آن ارائه نمودند.

 

سرکار خانم دکتر کربلایی ضمن قدردانی از مدیرهای قبلی اداره کل امور بانوان مجمع تقریب مذاهب اسلامی در  ادامه فرمودند:با توجه به اهمیت مشارکت زنان در اجتماع، ما هم در مجمع تقریب مذاهب، مسؤولیت سنگینی بر عهده داریم.

 

ایشان با اشاره به برنامه ریزیهای انجام شده برای برگزاری سی و سومین کنفرانس وحدت فرمودند: امیدواریم بتوانیم با هماهنگی ها و ارتباطاتی که صورت می گیرد، بتوانیم فعالیتهای خوبی در این کنفرانس انجام دهیم.

 

ایشان در  ادامه فرمودند:یکی از تفاوتهای کنفرانس وحدت پیش رو با کنفرانسهای قبلی در این است که دبیر کل مجمع تقریب و اعضای ستاد اجرایی با ایجاد کمیته خاص بانوان در کنفرانس موافقت کرده اند و موضوع زن و نقش آن در مقاومت اسلامی در بین موضوعات کنفرانس وحدت قرار داده شده است.

 

مدیر کل امور بانوان مجمع جهانی  تقریب ماهب اسلامی، در خصوص برنامه های اداره کل امور بانوان برای ایام دهه کرامت فرمودند:با همکاری معاونت ایران، برنامه یک روزه ای در مشهد و برنامه ای نیز در مجموعه بنت الهدی در قم خواهیم داشت.

 

ایشان خاطر نشان کردند:از جمله اقدامات اداره کل امور بانوان، تلاش برای ایجاد تشکلهای تقریبی در موضوعات فرهنگی،آموزشی، هنری و کارآفرینی خاص بانوان در تهران و شهرستانهاست؛ با توجه به بحرانهای جهان اسلام برآنیم تا ندای وحدت خود را به جهان اعلام کنیم.

 

خانم دکتر کربلایی در پایان ابراز امیدواری کردند و ابراز نمودند که ان شاللّه  بانوان ایران اسلامی هم بتوانند هرچه بیشتر در زمینه وحدت و دستیابی به اهداف جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها