شنبه 28 دي 1398 22 جمادی‌الاول 1441 Saturday 18 January 2020

.

.

دیدار با حاج آقای کاویانی ریاست محترم مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی قم
1398/04/24

دیدار با حاج آقای کاویانی ریاست محترم مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی قم

جلسه و نشست گفتمان همکاری مشترک  اداره کل امور بانوان  و مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی  در قم برگزار گردید.

 این نشست  با هدف آشنایی بیشتر برای همکاری های مشترک در آینده برگزار گردید؛

در این نشست ابتدا مدیرکل امور بانوان ضمن تشکر از دیدار با ریاست و مسئولین محترم موسسه آموزش عالی بنت الهدی و همکاری این موسسه آموزشی با اداره کل امور بانوان جهت برگزاری همایش آفتاب هشتم در دهه کرامت، از عملکردها، فعالیت و برنامه های اداره کل سخن گفت و  با اشاره به قرار گرفتن موضوع "زن و مقاومت" در کنفرانس سال جاری خواستار دریافت مقالات علمی برای سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی از این مؤسسه شد؛ که طی صحبت های انجام شده، مقرر گردید موضوع مقالات برای کنفرانس امسال به این مؤسسه اعلام گردد.

هم چنین ایشان درخواست همکاری با بانوان فعال و قرآنی مؤسسه بنت الهدی را برای برنامه ها و فعالیت های و کارهای فرهنگی مثل: حضور در غرفه بانوان، پوسترهای قرآنی و دریافت پایان نامه های مربوط به کنفرانس و ...  در کنفرانس امسال را داشتند.

و نیز ابراز امیدواری نمودند به جهت این که در طول سال با داشتن ارتباطات و فعالیت های دراز مدت از طریق نشست های بانوان و تشکیل تشکل های خاص تقریبی بانوان ادامه همکاری داشته باشیم . 

 در ادامه حاج آقای کاویانی  ریاست مؤسسه نیز گزارشی از فعالیت های مؤسسه در طی چند سال اخیر داشت و  اشاره نمود که بنت الهدی حدود 1700 طلبه خانم دارد که این طلاب دانشجویانی هستند که از بیش از 80  ملل مختلف مشغول به تحصیل در بنت الهدی می باشند.

وی  نیز اشاره داشت که ما ظرفیت هایی خوبی داریم، این دانشجویان سرمایه ها و ظرفیت نظام هستند و می توانیم از این ظرفیتها و تشکل ها در داخل و خارج از کشور استفاده نماییم.

ایشان هم چنین با  ابراز خرسندی  اشاره کرد به این که ما سالیان سال است که با مجمع تقریب ارتباطات خوبی داریم،.

در نهایت پس از صحبت های انجام شده، تصمیم به دو نوع مشارکت و همکاری فی مابین گرفته شد؛ یکبار در سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی و دیگری همکاری های دو جانبه دراز مدت.

  

 

 

 

 

 

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها