دوشنبه 30 دي 1398 24 جمادی‌الاول 1441 Monday 20 January 2020

.

.

دیدار مدیرکل امور بانوان با بانوان مسئول در مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی
1398/04/24

دیدار مدیرکل امور بانوان با بانوان مسئول در مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی

اداره کل امور بانوان نشستی را در روز یکشنبه 23 تیرماه در مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی قم برگزار نمود.

در این نشست که مدیرکل  امور بانوان کربلایی و  خانم ها  شهبازی و  صباغی  از مسئولین مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی حضور داشتند.

شهبازی ضمن خوش آمدگویی  گزارشاتی  از فعالیت های صورت گرفته جهت برگزاری همایش  آفتاب هشتم  ارائه نمودو هم چنین از بانوان فعال و قرآنی و شمار بانوان حافظ و قاری در مؤسسه  و نیز  فعالیت های قرآنی و پژوهشی سالانه بانوان نام برد.

صباغی نیز با ابراز خشنودی بسیار جهت همکاری های پیاپی با اداره کل امور بانوان، گزارشی اجمالی از برنامه ها و فعالیت های فرهنگی که به صورت سالیانه در موسسه آموزش عالی بنت الهدی صورت می گیرد و ظرفیت ها و استعدادهای فراوان بانوان از ملل مختلف که در این مجموعه مشغول به تحصیل هستند خبر داد.

کربلایی ضمن تشکر جهت  مشارکت و همکاری بانوان موسسه آموزش عالی بنت الهدی در برگزاری همایش آفتاب هشتم ، با اظهار خشنودی  خواستار برنامه ها و فعالیت های بیشتر با مسئولین این مجموعه جهت همکاری های بیشتر در طی سال برای پیشبرد اهداف تقریبی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی  شد.

لازم به ذکر است که در این مؤسسه دانشجویانی از نزدیک به 80 کشور جهان مشغول به تحصیل در مقاطع مختلف آموزشی هستند.

  در ادامه این دیدار، به دعوت مسئولین این مؤسسه  مدیرکل امور بانوان و هیات همراه  دیداری از کتابخانه و آثار و کتب موجود در موسسه آموزش عالی بنت الهدی داشتند.

 کربلایی  ضمن  دعوت از حضور این آثار در نمایشگاه سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ،  از مقالات انگلیسی دانشجویان نیز دیدار داشت و خواستار آشنایی بیشتر با آثار و مقالات بانوان به ویژه کتاب های ترجمه شده به زبان های مختلف در آینده شد.

 

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها