شنبه 28 دي 1398 22 جمادی‌الاول 1441 Saturday 18 January 2020

.

.

هشتمین جلسه کمیته بانوان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی برگزار شد/کربلایی:همه ما موظف به تلاش و دقت برای برگزاری هرچه بهتر کنفرانس وحدت هستیم
1398/08/22

هشتمین جلسه کمیته بانوان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی برگزار شد/کربلایی:همه ما موظف به تلاش و دقت برای برگزاری هرچه بهتر کنفرانس وحدت هستیم

 هشتمین و آخرین جلسه کمیته بانوان سی  و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، برگزار شد.

 هشتمین جلسه کمیته بانوان سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی، با حضور «شهین کربلایی» مدیر کل امور بانوان مجمع تقریب و رئیس کمیته بانوان همراه با دیگر اعضای این کمیته برگزار شد.

کربلایی ضمن اشاره به اهمیت برگزاری کنفرانس در هفته ی وحدت ضمن تأکید بر نقش و اهمیّت و جایگاه بانوان در این کنفرانس از کلیه ی اعضاء این کمیته خواست که با نهایت تلاش و دقت در امر برگزاری بهتر کنفرانس امسال همکاری و مشارکت کنند.

هم چنین در این جلسه، در خصوص برنامه های روزهای کنفرانس وحدت، برنامه های کمیسیونها و تشکلها، هماهنگی در خصوص ارائه مقالات در کمیسیونها و نشستها و مصوبات پیشین کمتیه بانوان، بحث و تبادل نظر شد.

دراین جلسه همچنین رؤسای تشکلهای پنج گانه، قرآنی، حقوقی، کارآفرینی، مقاومت و رسانه گزارشی از عملکردها و برنامه های خود ارائه دادند.

بحث در مورد تعیین هیئت رئیسه، نایب رؤسا و دبیرجلسه و هم چنین تصویب بیانیه پایانی نشست از مهم ترین بخش های جلسه هشتم کمیته بانوان بود.

همچنین تقدیم کارت دعوت افتتاحیه سی و سومین کنفرانس وحدت اسلامی، به اعضای کمیته ها وتشکل ها، آخرین بخش دستور جلسه هشتمین نشست کمیته بانوان بود، که در پایان این جلسه انجام گرفت.

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها